Női vízilabda
A csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
1
0
2
2
1
0
1
2
0
0
2
0
B csoport
Gy
D
V
Pont
2
0
0
4
1
0
1
2
1
0
1
2
C csoport
Gy
D
V
Pont
2
0
0
4
2
0
0
4
1
0
2
2
0
0
3
0
D csoport
Gy
D
V
Pont
2
0
1
4
2
0
1
4
2
0
1
4
0
0
3
0
Férfi vízilabda
A csoport
Gy
D
V
Pont
1
1
0
3
1
0
1
2
1
0
1
2
0
1
1
1
B csoport
Gy
D
V
Pont
1
1
0
3
1
1
0
3
1
0
1
2
0
0
2
0
C csoport
Gy
D
V
Pont
2
0
0
4
2
0
0
4
0
0
2
0
D csoport
Gy
D
V
Pont
2
0
0
4
1
0
1
2
1
0
1
2
0
0
2
0
Magyar események
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 25km - Döntő
Magyar eredmények
  • 1. nap
  • 2. nap
  • 3. nap
  • 4. nap
  • 5. nap
  • 6. nap
  • 7. nap
Hely
Név, Sportág
7
Nyíltvízi úszás - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő
7
Nyíltvízi úszás - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő
7
Nyíltvízi úszás - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő
Programok
  • Műugrás
  • Nyíltvízi úszás
  • Óriás toronyugrás
  • Szinkronúszás
  • Úszás
  • Vízilabda - Férfi
  • Vízilabda - Női
  • 1. nap
  • 2. nap
  • 3. nap
  • 4. nap
  • 5. nap
  • 6. nap
  • 7. nap
  • 8. nap
  • 9. nap
  • 10. nap
  • 11. nap
  • 12. nap
  • 13. nap
  • 14. nap
  • 15. nap
  • 16. nap
  • 17. nap
07.20. 09:30
Vízilabda - Női - Női - Csapat - JPN - FRA - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.20. 10:00
Nyíltvízi úszás - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő
Balatonfüred
07.20. 10:00
Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (3m) - Selejtező
Duna Aréna
07.20. 10:50
Vízilabda - Női - Női - Csapat - AUS - GRE - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.20. 11:00
Szinkronúszás - Női - Páros - Szabad gyakorlat - Döntő
Városligeti-tó
07.20. 12:10
Vízilabda - Női - Női - Csapat - RUS - KAZ - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.20. 13:30
Vízilabda - Női - Női - Csapat - ITA - CHN - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.20. 15:30
Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (3m) - Elődöntő
Duna Aréna
07.20. 17:30
Vízilabda - Női - Női - Csapat - BRA - CAN - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.20. 18:30
Műugrás - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Döntő
Duna Aréna
07.20. 18:50
Vízilabda - Női - Női - Csapat - NZL - USA - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.20. 19:00
Szinkronúszás - Női - Csapat - Szabad kombináció - Selejtező
Városligeti-tó
07.20. 21:30
Vízilabda - Női - Női - Csapat - RSA - ESP - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda

Vizes vb hírek

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.