Csapatok - Női vízilabda

Magyar válogatott | Meccsnaptár | Csapatok

Negyed-döntő
Elő-döntő
Döntő
Elő-döntő
Negyed-döntő
8:9
7:5
9:14
13:6
Bronz
11:9
10:12
4:6
12:14
Helyosztó - 5.-6. hely
8:10
Időpont: Július 28. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 7.-8. hely
6:8
Időpont: Július 28. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 5.-8. hely
18:17
Időpont: Július 26. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:9
Időpont: Július 26. 15:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 9.-10. hely
14:7
Időpont: Július 26. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 11.-12. hely
7:9
Időpont: Július 26. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Elődöntő
9:14
Időpont: Július 26. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:12
Időpont: Július 26. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Negyeddöntő
8:9
Időpont: Július 24. 14:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:5
Időpont: Július 24. 16:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:6
Időpont: Július 24. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
12:14
Időpont: Július 24. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó 9.-12. hely
4:19
Időpont: Július 24. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
13:5
Időpont: Július 24. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 13.-14. hely
9:11
Időpont: Július 24. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 15.- 16. hely
4:6
Időpont: Július 24. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Selejtező
16:3
Időpont: Július 22. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:13
Időpont: Július 22. 19:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:11
Időpont: Július 22. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
2:16
Időpont: Július 22. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó 13.-16. hely
10:5
Időpont: Július 22. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
17:8
Időpont: Július 22. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
A csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
2
0
1
4
1
0
2
2
0
0
3
0
B csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
2
0
1
4
1
0
2
2
C csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
2
0
1
4
1
0
2
2
0
0
3
0
D csoport
Gy
D
V
Pont
2
0
1
4
2
0
1
4
2
0
1
4
0
0
3
0
  • Ausztrália
  • Brazília
  • Dél-Afrikai Köztársaság
  • Egyesült Államok
  • Franciaország
  • Görögország
  • Hollandia
  • Japán
  • Kanada
  • Kazahsztán
  • Kína
  • Magyarország
  • Olaszország
  • Oroszország
  • Spanyolország
  • Új-Zéland
  • 07.16.
  • 07.18.
  • 07.20.
  • 07.22.
  • 07.24.
  • 07.26.
  • 07.28.
Július 16.