Magyar csapat
  • Műugrás
  • Nyíltvízi úszás
  • Szinkronúszás
  • Úszás
  • Vízilabda - Férfi
  • Vízilabda - Női
Név: Bóta Botond
Szül. idő: 1995
Sportklub: Toronymagas Műugró SE
Edző: Cserba Brigitta
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.14. - Férfi - Egyéni - Műugrás (1m) - Selejtező 44.
2017.07.19. - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Selejtező 51.
Név: Fazekas-Gondos Flóra
Szül. idő: 1992
Sportklub: Rugóláb LSE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.17. - Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Selejtező 17.
Név: Kormos Villő
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 170/60
Sportklub: Rugóláb LSE
Edző: Haász Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.17. - Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Selejtező 17.
2017.07.18. - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező 28.
Név: Ligárt Ábel
Sportklub: HUVK
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.14. - Férfi - Egyéni - Műugrás (1m) - Selejtező 49.
2017.07.19. - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Selejtező 54.
Név: Somhegyi Krisztián
Sportklub: Rugóláb LSE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.21. - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező 27.
Név: Gyurta Gergely
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 178/72
Sportklub: Sport Plusz Mahart/UTE
Edző: Perjámosi Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.20. - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő 7.
2017.07.21. - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő 6.
Név: Juhász Janka
Sportklub: Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület 
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.19. - Női - Egyéni - 5km - Döntő 27.
2017.07.20. - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő 7.
Név: Novoszáth Melinda
Sportklub: Kiskunhalasi Úszó és Gyógyúszó Egyesület 
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.19. - Női - Egyéni - 5km - Döntő 28.
Név: Olasz Anna
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 165/55
Sportklub: Szegedi UE
Edző: Gellért Gábor
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.16. - Női - Egyéni - 10km - Döntő 8.
2017.07.20. - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő 7.
2017.07.21. - Női - Egyéni - 25km - Döntő 5.
Név: Papp Márk
Szül. idő: 1994
Magasság/testsúly: 185/78
Sportklub: BVSC
Edző: Nagy Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.15. - Férfi - Egyéni - 5km - Döntő 31.
Név: Rasovszky Kristóf
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 190/84
Sportklub: Balaton Úszó Klub
Edző: Epres Imre / Szokolai László
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.15. - Férfi - Egyéni - 5km - Döntő 7.
2017.07.18. - Férfi - Egyéni - 10km - Döntő 5.
2017.07.20. - Vegyes - Csapat - 5km - Döntő 7.
2017.07.21. - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő
Név: Sömenek Onon Kata
Sportklub: Kőbánya SC
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.16. - Női - Egyéni - 10km - Döntő 27.
2017.07.21. - Női - Egyéni - 25km - Döntő 12.
Név: Székelyi Dániel
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.18. - Férfi - Egyéni - 10km - Döntő 21.
Név: Dávid Janka Krisztina
Szül. idő: 2001
Sportklub: Római Szinkronúszó SE
Edző: Kővágó Mónika
Név: Hungler Szabina Mercédesz
Szül. idő: 2001
Sportklub: Aqua SE
Edző: Árkovics Petra / Árkovics Linda / Várady Krisztina
Név: Kassai Kamilla
Szül. idő: 2000
Sportklub: BHSZE
Edző: Rozsovits Erika / Gyenge Dóra / Natalia Tarasova / Tringer Sára / Árkovics Petra
13. 19. 17. 20.
Név: Kertai Lili
Szül. idő: 1999
Sportklub: BVSC
Edző: Horváth Erika / Bodnár Nikolett / Hámori Zsuzsanna / Szedlák Krisztina / Lang Szilvia / Hajagos László / Kőműves Tibor
Név: Kézdi Fanni
Szül. idő: 2000
Sportklub: BVSC
Edző: Horváthné Kovács Erika / Hámori Zsuzsanna / Szedlák Krisztina
Név: Kiss Szofi
Szül. idő: 1995
Sportklub: SYNUS SC
Edző: Natalia Taraszova
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.14. - Női - Egyéni - Technikai gyakorlat - Selejtező 13.
2017.07.14. - Női - Páros - Technikai gyakorlat - Selejtező 19.
2017.07.17. - Női - Egyéni - Szabad gyakorlat - Selejtező 17.
2017.07.18. - Női - Páros - Szabad gyakorlat - Selejtező 20.
Név: Lukovszky Sarolta
Szül. idő: 1998
Sportklub: Római Szinkronúszó SE
Edző: Kővágó Mónika / Hámori Zsuzsa / Szedlák Krisztina
Név: Péntek Lili Hajnal
Szül. idő: 2000
Sportklub: H2O Synchro SE
Edző: Rózsa Alexandra / Huri Katalin / Hámori Zsuzsa / Natalia Tarasova / Árkovics Petra / Tringer Sára
Név: Rényi Luca
Szül. idő: 1999
Sportklub: Aqua SE
Edző: Kocsán Gabriella
Név: Riemer Alexandra Barbara
Szül. idő: 1999
Sportklub: H2O Synchro SE
Edző: Hámori Zsuzsanna
Név: Schwarcz Anett Dóra
Szül. idő: 1996
Sportklub: SYNUS SC 
Edző: Szőke Zsuzsanna
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.14. - Női - Páros - Technikai gyakorlat - Selejtező 19.
2017.07.18. - Női - Páros - Szabad gyakorlat - Selejtező 20.
Név: Thuróczy Karolina Mylan
Szül. idő: 1999
Sportklub: BHSZE
Edző: Natalia Tarasova
18. 10. 6. 7.
Név: Balog Gábor
Sportklub: Győri USE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 100m hát - Selejtező 21.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 50m hát - Selejtező 27.
Név: Bernek Péter
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 193/83
Sportklub: Kőbánya SE/BVSC
Edző: Dr. Egressy János / Nagy Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Selejtező 25.
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
2017.07.28. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Döntő 6.
Név: Bohus Richárd
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 187/81
Sportklub: Békéscsabai Előre Úszó Klub
Edző: Lázár Olga / Szarvas János / Bob Bowman
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.26. - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Selejtező 18.
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 50m hát - Selejtező
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 50m hát - Elődöntő 10.
2017.07.29. - Vegyes - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Döntő 6.
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Döntő 7.
Név: Burián Katalin
Szül. idő: 1995
Sportklub: Egri Úszó Klub
Edző: Plagányi Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.28. - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező
2017.07.28. - Női - Egyéni - 200m hát - Elődöntő 10.
2017.07.30. - Női - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező 10.
Név: Cseh László
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 188/83
Sportklub: Budapest Spartacus/Egri Úszó Klub
Edző: Kiss Miklós / Plagányi Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Elődöntő 11.
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
2017.07.28. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Selejtező
2017.07.28. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Döntő 5.
Név: Financsek Gábor
Szül. idő: 1985
Sportklub: Mohácsi TE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 50m mell - Selejtező 43.
Név: Grátz Benjámin
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 185 / 76
Sportklub: Százhalombattai VUK SE
Edző: Petruska László / Vértesi Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.28. - Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező 10.
Név: Gyurinovics Fanni
Sportklub: MTK
Edző: Petrov Iván
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező 9.
2017.07.27. - Női - Egyéni - 100m gyors - Selejtező 28.
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
Név: Gyurta Dániel
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 184/78
Sportklub: Darnyi Tamás SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin / Kovácshegyi Ferenc / Wirth Balázs
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 100m mell - Selejtező 26.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m mell - Selejtező 17.
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Döntő 7.
Név: Gyurta Gergely
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 178/72
Sportklub: Sport Plusz Mahart/UTE
Edző: Perjámosi Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 800m gyors - Selejtező 21.
2017.07.30. - Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Selejtező 18.
Név: Holoda Péter
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 196 / 87
Sportklub: Hajdúszoboszlói Árpád SE
Edző: Ludmány László
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
Név: Hosszú Katinka
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 175/65
Sportklub: Bajai Spartacus SC/Vasas SC
Edző: Bakos László / Shane Tusup
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő
2017.07.24. - Női - Egyéni - 100m hát - Selejtező
2017.07.24. - Női - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
2017.07.25. - Női - Egyéni - 200m gyors - Selejtező
2017.07.25. - Női - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m gyors - Döntő 7.
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő 6.
2017.07.28. - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező