A vizes vébén mindenki otthon érezte magát, "fantasztikus helyszíneken, zsúfolt lelátók előtt, csodálatos hangulatban, a magyar emberek szeretetétől övezve".
Két magyar érmet hozott a vizes vb zárónapja, Hosszú Katinka megnyerte a 400 vegyest, Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett ugyanebben a számban. A szurkolók még két amerikai világcsúcsot is láthattak.
Az európai demokráciák egyike sem tartja szükségesnek a miniszterelnöki mandátum éveinek korlátozását. De hogy miért nem, arra álságos eszmefuttatásában már nem tért ki a köztársasági elnök – írja Róna Péter.