Két magyar érmet hozott a vizes vb zárónapja, Hosszú Katinka megnyerte a 400 vegyest, Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett ugyanebben a számban. A szurkolók még két amerikai világcsúcsot is láthattak.
Finoman szólva sem sikerült olyan teljesítményt nyújtania Gyurtának, mint amilyet egy korábbi világ- és olimpiai bajnoktól vár az ember, de nem bánta meg a részvételt.
Az európai demokráciák egyike sem tartja szükségesnek a miniszterelnöki mandátum éveinek korlátozását. De hogy miért nem, arra álságos eszmefuttatásában már nem tért ki a köztársasági elnök – írja Róna Péter.