Csapatok - Női vízilabda

Magyar válogatott | Meccsnaptár | Csapatok

Negyed-döntő
Elő-döntő
Döntő
Elő-döntő
Negyed-döntő
8:9
7:5
9:14
Július 28. 20:30
Bronz
Július 28. 15:00
10:12
4:6
12:14
Helyosztó - 5.-6. hely
13:30 Július 28.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 7.-8. hely
12:00 Július 28.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 5.-8. hely
18:17
Időpont: Július 26. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:9
Időpont: Július 26. 15:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 9.-10. hely
14:7
Időpont: Július 26. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 11.-12. hely
7:9
Időpont: Július 26. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Elődöntő
9:14
Időpont: Július 26. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:12
Időpont: Július 26. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Negyeddöntő
8:9
Időpont: Július 24. 14:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:5
Időpont: Július 24. 16:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:6
Időpont: Július 24. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
12:14
Időpont: Július 24. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó 9.-12. hely
4:19
Időpont: Július 24. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
13:5
Időpont: Július 24. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 13.-14. hely
9:11
Időpont: Július 24. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 15.- 16. hely
4:6
Időpont: Július 24. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Selejtező
16:3
Időpont: Július 22. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:13
Időpont: Július 22. 19:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:11
Időpont: Július 22. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
2:16
Időpont: Július 22. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó 13.-16. hely
10:5
Időpont: Július 22. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
17:8
Időpont: Július 22. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
A csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
2
0
1
4
1
0
2
2
0
0
3
0
B csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
2
0
1
4
1
0
2
2
C csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
2
0
1
4
1
0
2
2
0
0
3
0
D csoport
Gy
D
V
Pont
2
0
1
4
2
0
1
4
2
0
1
4
0
0
3
0
  • Ausztrália
  • Brazília
  • Dél-Afrikai Köztársaság
  • Egyesült Államok
  • Franciaország
  • Görögország
  • Hollandia
  • Japán
  • Kanada
  • Kazahsztán
  • Kína
  • Magyarország
  • Olaszország
  • Oroszország
  • Spanyolország
  • Új-Zéland
  • 07.16.
  • 07.18.
  • 07.20.
  • 07.22.
  • 07.24.
  • 07.26.
  • 07.28.
Július 16.
10:4
Időpont: Július 16. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:11
Időpont: Július 16. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
2:10
Időpont: Július 16. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
2:24
Időpont: Július 16. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
17:2
Időpont: Július 16. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
16:4
Időpont: Július 16. 18:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
11:20
Időpont: Július 16. 20:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
9:7
Időpont: Július 16. 21:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 18.
12:8
Időpont: Július 18. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:6
Időpont: Július 18. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:20
Időpont: Július 18. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
19:5
Időpont: Július 18. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:5
Időpont: Július 18. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:9
Időpont: Július 18. 18:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:24
Időpont: Július 18. 20:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
17:4
Időpont: Július 18. 21:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 20.
8:9
Időpont: Július 20. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:11
Időpont: Július 20. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
15:6
Időpont: Július 20. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
15:8
Időpont: Július 20. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
6:16
Időpont: Július 20. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:22
Időpont: Július 20. 18:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:10
Időpont: Július 20. 20:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
3:17
Időpont: Július 20. 21:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 22.
10:5
Időpont: Július 22. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
17:8
Időpont: Július 22. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
16:3
Időpont: Július 22. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:13
Időpont: Július 22. 19:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:11
Időpont: Július 22. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
2:16
Időpont: Július 22. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 24.
4:6
Időpont: Július 24. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
9:11
Időpont: Július 24. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:19
Időpont: Július 24. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
13:5
Időpont: Július 24. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:9
Időpont: Július 24. 14:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:5
Időpont: Július 24. 16:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:6
Időpont: Július 24. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
12:14
Időpont: Július 24. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 26.
7:9
Időpont: Július 26. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
14:7
Időpont: Július 26. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
18:17
Időpont: Július 26. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:9
Időpont: Július 26. 15:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
9:14
Időpont: Július 26. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:12
Időpont: Július 26. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 28.
12:00 Július 28.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
13:30 Július 28.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
15:00 Július 28.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
20:30 Július 28.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Vizilabda végeredménye
1.
---
2.
---
3.
---
4.
---
...
...
9.
Hollandia
10.
Kína
11.
Franciaország
12.
Új-Zéland
13.
Japán
14.
Brazília
15.
Kazahsztán
16.
Dél-Afrikai Köztársaság
Magyar események
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 800m gyors - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 50m gyors - Selejtező
Programok
  • Műugrás
  • Nyíltvízi úszás
  • Óriás toronyugrás
  • Szinkronúszás
  • Úszás
  • Vízilabda - Férfi
  • Vízilabda - Női
  • 17. nap
  • 16. nap
  • 15. nap
  • 14. nap
  • 13. nap
  • 12. nap
  • 11. nap
  • 10. nap
  • 9. nap
  • 8. nap
  • 7. nap
  • 6. nap
  • 5. nap
  • 4. nap
  • 3. nap
  • 2. nap
  • 1. nap
07.27. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 09:51
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:10
Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:28
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - ESP - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 10:48
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 12:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - JPN - KAZ - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 13:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - MNE - RUS - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 15:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - AUS - ITA - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 17:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:30
Úszás - Női - Egyéni - 50m hát - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:41
Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:14
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:34
Úszás - Női - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
Duna Aréna
07.27. 18:50
Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:57
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 19:16
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő
Duna Aréna
07.27. 22:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - SRB - CRO - Elődöntő
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.