18. 10. 6. 7.
Név: Balog Gábor
Sportklub: Győri USE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 100m hát - Selejtező 21.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 50m hát - Selejtező 27.
Név: Bernek Péter
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 193/83
Sportklub: Kőbánya SE/BVSC
Edző: Dr. Egressy János / Nagy Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Selejtező 25.
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
2017.07.28. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Döntő 6.
Név: Bohus Richárd
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 187/81
Sportklub: Békéscsabai Előre Úszó Klub
Edző: Lázár Olga / Szarvas János / Bob Bowman
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.26. - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Selejtező 18.
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 50m hát - Selejtező
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 50m hát - Elődöntő 10.
2017.07.29. - Vegyes - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Döntő 6.
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Döntő 7.
Név: Burián Katalin
Szül. idő: 1995
Sportklub: Egri Úszó Klub
Edző: Plagányi Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.28. - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező
2017.07.28. - Női - Egyéni - 200m hát - Elődöntő 10.
2017.07.30. - Női - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező 10.
Név: Cseh László
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 188/83
Sportklub: Budapest Spartacus/Egri Úszó Klub
Edző: Kiss Miklós / Plagányi Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Elődöntő 11.
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
2017.07.28. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Selejtező
2017.07.28. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Döntő 5.
Név: Financsek Gábor
Szül. idő: 1985
Sportklub: Mohácsi TE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 50m mell - Selejtező 43.
Név: Grátz Benjámin
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 185 / 76
Sportklub: Százhalombattai VUK SE
Edző: Petruska László / Vértesi Tamás
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.28. - Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező 10.
Név: Gyurinovics Fanni
Sportklub: MTK
Edző: Petrov Iván
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező 9.
2017.07.27. - Női - Egyéni - 100m gyors - Selejtező 28.
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
Név: Gyurta Dániel
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 184/78
Sportklub: Darnyi Tamás SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin / Kovácshegyi Ferenc / Wirth Balázs
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 100m mell - Selejtező 26.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m mell - Selejtező 17.
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.30. - Férfi - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Döntő 7.
Név: Gyurta Gergely
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 178/72
Sportklub: Sport Plusz Mahart/UTE
Edző: Perjámosi Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 800m gyors - Selejtező 21.
2017.07.30. - Férfi - Egyéni - 400m vegyes - Selejtező 18.
Név: Holoda Péter
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 196 / 87
Sportklub: Hajdúszoboszlói Árpád SE
Edző: Ludmány László
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
Név: Hosszú Katinka
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 175/65
Sportklub: Bajai Spartacus SC/Vasas SC
Edző: Bakos László / Shane Tusup
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő
2017.07.24. - Női - Egyéni - 100m hát - Selejtező
2017.07.24. - Női - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
2017.07.25. - Női - Egyéni - 200m gyors - Selejtező
2017.07.25. - Női - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m gyors - Döntő 7.
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő 6.
2017.07.28. - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező
2017.07.28. - Női - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
2017.07.30. - Női - Egyéni - 400m vegyes - Selejtező
Név: Jakabos Zsuzsanna
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 185/70
Sportklub: ANK Úszó Klub/Győri Úszó SE
Edző: Dr. Petrov Anatolij / Petrov Iván
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő 12.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.29. - Vegyes - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.29. - Vegyes - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Döntő 6.
2017.07.30. - Női - Egyéni - 400m vegyes - Selejtező 12.
Név: Joó Sára
Sportklub: Érd
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.26. - Női - Egyéni - 50m hát - Selejtező 33.
Név: Kalmár Ákos
Sportklub: Bajai Spartacus
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 400m gyors - Selejtező 22.
2017.07.29. - Férfi - Egyéni - 1500m gyors - Selejtező 26.
6. 8. 6. 9.
Név: Kapás Boglárka
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 168/54
Sportklub: BVSC/UTE
Edző: Nagy Péter /Wirth Balázs / Kovácshegyi Ferenc
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 400m gyors - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő 5.
2017.07.24. - Női - Egyéni - 1500m gyors - Selejtező
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő 6.
2017.07.28. - Női - Egyéni - 800m gyors - Selejtező
2017.07.29. - Női - Egyéni - 800m gyors - Döntő 5.
Név: Kenderesi Tamás
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 186/74
Sportklub: Pécsi SN Zrt.
Edző: Tari Imre
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező