Vízilabda: váratlan végeredmény a magyarok csoportjában

Az erőviszonyokat tekintve mindenki japán győzelmet várt Franciaország ellen a vizes világbajnokság női vízilabdatornájának C csoportjában. Bíró Attila, a magyar válogatott kapitánya például azt nyilatkozta vasárnap, hogy szerint az ázsiai együttes 5-6 góllal jobb a franciánál.

Ehhez képest a 3-3-as első negyed után a gallok 3-0-ra megnyerték a második játékrészt. Japán a harmadik negyedben egyenlíteni tudott, majd innentől kezdve fej fej mellett mentek a csapatok, végül Millot Estelle bő egy perccel a vége előtt megnyerte Franciaországnak a mérkőzést, ami azt jelenti, hogy ők fognak továbbjutni, Japán kiesett.

Mindez egyébként azt is jelenti, hogy a magyar válogatottnak elég egy döntetlen a csoportelsőséghez. Este 20 óra 10 perctől rendezik a rangadót, a 24.hu élő, szöveges tudósításban követi majd az eseményeket.