Vízilabda: 21 gólos meccs a magyarok csoportjában, rangadón gáláztak a szerbek

Szerdán a második forduló kezdődött el a vizes világbajnokság férfi vízilabdatornáján, a a magyarok csoportjában, a B-ben pedig a vélhetően eldőlt a harmadik továbbjutást érő hely: az ausztrálok 11-10-re verték a franciákat. Ezek után legalábbis hatalmas meglepetés kellene ahhoz, hogy ne a magyar, olasz, ausztrál trió menjen tovább.

Este 20 óra 10 perctől Magyarország – Olaszország csoportrangadó lesz a Hajósban.

A korai program legérdekesebb meccsének a szerb-spanyol csörte ígérkezett, ám hiába vártunk szoros mérkőzést, két negyed után Dusko Pijetlovicék már 5-1-re vezettek. A második félidőben már eredményesebbek voltak a spanyol támadások, ettől függetlenül elég simán nyert Szerbia, 11-5 lett a vége lett a vége.

A C csoport másik meccsén a görögök átgázoltak Dél-Afrikán, 18-2 lett annak a vége.