Csapatok - Férfi vízilabda

Magyar válogatott | Meccsnaptár | Csapatok

Negyed-döntő
Elő-döntő
Döntő
Elő-döntő
Negyed-döntő
7:12
14:5
Július 27. 20:30
Július 29. 20:30
Bronz
Július 29. 15:00
Július 27. 22:00
15:5
12:9
Helyosztó - 5.-6. hely
13:30 Július 29.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 7.-8. hely
12:00 Július 29.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 5.-8. hely
9:8
Időpont: Július 27. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:8
Időpont: Július 27. 15:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 9.-10. hely
11:13
Időpont: Július 27. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 11.-12. hely
5:9
Időpont: Július 27. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Elődöntő
20:30 Július 27.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
22:00 Július 27.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Negyeddöntő
7:12
Időpont: Július 25. 14:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
15:5
Időpont: Július 25. 16:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
14:5
Időpont: Július 25. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
12:9
Időpont: Július 25. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó 9.-12. hely
7:9
Időpont: Július 25. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
6:18
Időpont: Július 25. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 13.-14. hely
8:11
Időpont: Július 25. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó - 15.- 16. hely
9:6
Időpont: Július 25. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Selejtező
3:8
Időpont: Július 23. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:12
Időpont: Július 23. 15:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
14:4
Időpont: Július 23. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:11
Időpont: Július 23. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Helyosztó 13.-16. hely
6:10
Időpont: Július 23. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:13
Időpont: Július 23. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
A csoport
Gy
D
V
Pont
2
1
0
5
1
1
1
3
0
2
1
2
1
0
2
2
B csoport
Gy
D
V
Pont
2
1
0
5
2
1
0
5
1
0
2
2
0
0
3
0
C csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
2
0
1
4
1
0
2
2
D csoport
Gy
D
V
Pont
3
0
0
6
1
0
2
2
1
0
2
2
1
0
2
2
  • Ausztrália
  • Brazília
  • Dél-Afrikai Köztársaság
  • Egyesült Államok
  • Franciaország
  • Görögország
  • Horvátország
  • Japán
  • Kanada
  • Kazahsztán
  • Magyarország
  • Montenegró
  • Olaszország
  • Oroszország
  • Spanyolország
  • Szerbia
  • 07.17.
  • 07.19.
  • 07.21.
  • 07.23.
  • 07.25.
  • 07.27.
  • 07.29.
Július 17.
6:2
Időpont: Július 17. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:8
Időpont: Július 17. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
9:18
Időpont: Július 17. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:8
Időpont: Július 17. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
21:5
Időpont: Július 17. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:12
Időpont: Július 17. 18:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
3:13
Időpont: Július 17. 20:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:15
Időpont: Július 17. 21:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 19.
10:11
Időpont: Július 19. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
2:18
Időpont: Július 19. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:11
Időpont: Július 19. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:10
Időpont: Július 19. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:15
Időpont: Július 19. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
9:10
Időpont: Július 19. 18:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
9:9
Időpont: Július 19. 20:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:14
Időpont: Július 19. 21:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 21.
16:4
Időpont: Július 21. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
11:6
Időpont: Július 21. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
14:11
Időpont: Július 21. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
6:16
Időpont: Július 21. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
6:6
Időpont: Július 21. 17:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
13:5
Időpont: Július 21. 18:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:13
Időpont: Július 21. 20:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:13
Időpont: Július 21. 21:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 23.
6:10
Időpont: Július 23. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:13
Időpont: Július 23. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
3:8
Időpont: Július 23. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:12
Időpont: Július 23. 15:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
14:4
Időpont: Július 23. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
10:11
Időpont: Július 23. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 25.
9:6
Időpont: Július 25. 09:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
8:11
Időpont: Július 25. 10:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:9
Időpont: Július 25. 12:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
6:18
Időpont: Július 25. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
7:12
Időpont: Július 25. 14:50, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
15:5
Időpont: Július 25. 16:10, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
14:5
Időpont: Július 25. 20:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
12:9
Időpont: Július 25. 22:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 27.
20:30 Július 27.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
22:00 Július 27.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
5:9
Időpont: Július 27. 10:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
11:13
Időpont: Július 27. 12:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
9:8
Időpont: Július 27. 13:30, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
4:8
Időpont: Július 27. 15:00, Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Július 29.
12:00 Július 29.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
13:30 Július 29.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
15:00 Július 29.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
20:30 Július 29.
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
Férfi vízilabda-világbajnokság
1.
---
2.
---
3.
---
4.
---
...
...
9.
Spanyolország
10.
Japán
11.
Kazahsztán
12.
Brazília
13.
Egyesült Államok
14.
Franciaország
15.
Kanada
16.
Dél-Afrikai Köztársaság
Magyar események
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 800m gyors - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 50m gyors - Selejtező
Programok
  • Műugrás
  • Nyíltvízi úszás
  • Óriás toronyugrás
  • Szinkronúszás
  • Úszás
  • Vízilabda - Férfi
  • Vízilabda - Női
  • 17. nap
  • 16. nap
  • 15. nap
  • 14. nap
  • 13. nap
  • 12. nap
  • 11. nap
  • 10. nap
  • 9. nap
  • 8. nap
  • 7. nap
  • 6. nap
  • 5. nap
  • 4. nap
  • 3. nap
  • 2. nap
  • 1. nap
07.27. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 09:51
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:10
Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:28
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - ESP - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 10:48
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 12:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - JPN - KAZ - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 13:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - MNE - RUS - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 15:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - AUS - ITA - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 17:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:30
Úszás - Női - Egyéni - 50m hát - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:41
Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:14
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:34
Úszás - Női - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
Duna Aréna
07.27. 18:50
Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:57
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 19:16
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő
Duna Aréna
07.27. 22:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - SRB - CRO - Elődöntő
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.