07.24. 09:30
07.24. 09:30
07.23. 09:30
Név: Balog Gábor
Sportklub: Győri USE
Név: Bernek Péter
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 193/83
Sportklub: Kőbánya SE/BVSC
Edző: Dr. Egressy János / Nagy Péter
Név: Bohus Richárd
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 187/81
Sportklub: Békéscsabai Előre Úszó Klub
Edző: Lázár Olga / Szarvas János / Bob Bowman
07.28. 09:30
07.23. 09:30
Név: Burián Katalin
Szül. idő: 1995
Sportklub: Egri Úszó Klub
Edző: Plagányi Zsolt
Név: Cseh László
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 188/83
Sportklub: Budapest Spartacus/Egri Úszó Klub
Edző: Kiss Miklós / Plagányi Zsolt
Név: Financsek Gábor
Szül. idő: 1985
Sportklub: Mohácsi TE
07.23. 09:30
07.25. 09:30
Név: Gyurinovics Fanni
Sportklub: MTK
Edző: Petrov Iván
Név: Gyurta Dániel
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 184/78
Sportklub: Darnyi Tamás SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin / Kovácshegyi Ferenc / Wirth Balázs
Név: Gyurta Gergely
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 178/72
Sportklub: Sport Plusz Mahart/UTE
Edző: Perjámosi Katalin
07.23. 09:30
07.26. 09:30
Név: Hosszú Katinka
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 175/65
Sportklub: Bajai Spartacus SC/Vasas SC
Edző: Bakos László / Shane Tusup
Név: Jakabos Zsuzsanna
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 185/70
Sportklub: ANK Úszó Klub/Győri Úszó SE
Edző: Dr. Petrov Anatolij / Petrov Iván
Név: Joó Sára
Sportklub: Érd
07.23. 09:30
Név: Kalmár Ákos
Sportklub: Bajai Spartacus
Név: Kapás Boglárka
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 168/54
Sportklub: BVSC/UTE
Edző: Nagy Péter /Wirth Balázs / Kovácshegyi Ferenc
Név: Kenderesi Tamás
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 186/74
Sportklub: Pécsi SN Zrt.
Edző: Tari Imre
07.23. 09:30
07.23. 09:30
Név: Késely Ajna
Szül. idő: 2001
Magasság/testsúly: 162/54
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Turi György
Név: Kozma Dominik
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 193/90
Sportklub: Kőbánya SE/MTK 
Edző: Turi György /T óth Ramon
Név: Lobanovszkij Maxim
Sportklub: Győri Úszó SE
07.25. 09:30
07.23. 09:30
Név: Milák Kristóf
Szül. idő: 2000
Sportklub: Érdi Úszósport Kft.
Név: Molnár Flóra
Szül. idő: 1998
Magasság/testsúly: 175/65
Sportklub: Délzalai Vízmű SE
Edző: Polgár Sándor
Név: Rasovszky Kristóf
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 190/84
Sportklub: Balaton Úszó Klub
Edző: Epres Imre / Szokolai László
07.26. 09:30
Név: Sebestyén Dalma
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 179/67
Sportklub: Hullám 91 Úszó Egyesület
Edző: Gremsperger Zsuzsanna / Sárdi Ákos
Név: Sós Dániel
Sportklub: Vasas SC
Név: Szilágyi Liliána
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 176/63
Sportklub: Florida Gators
Edző: Gyenes András / Kovács László / Szilágyi Zoltán
07.27. 09:30
Név: Sztankovics Anna
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 178/63
Sportklub: Jövő SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin / Magyarovits Zoltán / Széles Sándor / Wirth Balázs / Kovácshegyi Ferenc
Név: Takács Krisztián
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 186/85
Sportklub: Dunaferr SE/Győri Úszó SE
Edző: Kovács József / Berzlánovics Éva / Petrov Iván
Név: Telegdy Ádám
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 194/78
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Turi György / Güttler Károly
Név: Verrasztó Dávid
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 180/78
Sportklub: Jövő SC
Edző: Széles Sándor / Molnár Ákos / Verrasztó Zoltán
Név: Verrasztó Evelyn
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 173/62
Sportklub: Csik Ferenc DSE/Jövő SC
Edző: Széles Sándor/Verrasztó Zoltán

Magyar események
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 25km - Döntő
07.21. 10:00
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező
07.21. 15:30
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Elődöntő
07.22. 17:00
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Döntő
Programok
  • Műugrás
  • Nyíltvízi úszás
  • Óriás toronyugrás
  • Szinkronúszás
  • Úszás
  • Vízilabda - Férfi
  • Vízilabda - Női
  • 1. nap
  • 2. nap
  • 3. nap
  • 4. nap
  • 5. nap
  • 6. nap
  • 7. nap
  • 8. nap
  • 9. nap
  • 10. nap
  • 11. nap
  • 12. nap
  • 13. nap
  • 14. nap
  • 15. nap
  • 16. nap
  • 17. nap
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő
Balatonfüred
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 25km - Döntő
Balatonfüred
07.21. 09:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - ESP - RSA - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 10:00
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező
Duna Aréna
07.21. 10:50
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - SRB - GRE - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 11:00
Szinkronúszás - Női - Csapat - Szabad gyakorlat - Döntő
Városligeti-tó
07.21. 12:10
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - USA - RUS - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 13:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - JPN - CRO - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 15:30
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Elődöntő
Duna Aréna
07.21. 17:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - CAN - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 18:30
Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (3m) - Döntő
Duna Aréna
07.21. 18:50
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - MNE - KAZ - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 19:00
Szinkronúszás - Vegyes - Páros - Szabad gyakorlat - Selejtező
Városligeti-tó
07.21. 21:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - AUS - ITA - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.