07.29. 09:30
21.
07.28. 09:30
25.
07.28. 09:30
18.
Név: Balog Gábor
Sportklub: Győri USE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 100m hát - Selejtező 21.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
Név: Bernek Péter
Szül. idő: 1992
Magasság/testsúly: 193/83
Sportklub: Kőbánya SE/BVSC
Edző: Dr. Egressy János / Nagy Péter
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Selejtező 25.
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
Név: Bohus Richárd
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 187/81
Sportklub: Békéscsabai Előre Úszó Klub
Edző: Lázár Olga / Szarvas János / Bob Bowman
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.26. - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Selejtező 18.
07.28. 09:30
07.28. 09:30
11.
Név: Burián Katalin
Szül. idő: 1995
Sportklub: Egri Úszó Klub
Edző: Plagányi Zsolt
Név: Cseh László
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 188/83
Sportklub: Budapest Spartacus/Egri Úszó Klub
Edző: Kiss Miklós / Plagányi Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 50m pillangó - Elődöntő 11.
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
Név: Financsek Gábor
Szül. idő: 1985
Sportklub: Mohácsi TE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 50m mell - Selejtező 43.
07.30. 09:30
26. 17.
07.30. 09:30
21.
Név: Gyurinovics Fanni
Sportklub: MTK
Edző: Petrov Iván
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező 9.
2017.07.27. - Női - Egyéni - 100m gyors - Selejtező 28.
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
Név: Gyurta Dániel
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 184/78
Sportklub: Darnyi Tamás SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin / Kovácshegyi Ferenc / Wirth Balázs
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 100m mell - Selejtező 26.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m mell - Selejtező 17.
Név: Gyurta Gergely
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 178/72
Sportklub: Sport Plusz Mahart/UTE
Edző: Perjámosi Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 800m gyors - Selejtező 21.
07.28. 09:30
7. 6.
07.29. 09:30
12.
Név: Holoda Péter
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 196 / 87
Sportklub: Hajdúszoboszlói Árpád SE
Edző: Ludmány László
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
Név: Hosszú Katinka
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 175/65
Sportklub: Bajai Spartacus SC/Vasas SC
Edző: Bakos László / Shane Tusup
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő
2017.07.24. - Női - Egyéni - 100m hát - Selejtező
2017.07.24. - Női - Egyéni - 100m hát - Elődöntő
2017.07.25. - Női - Egyéni - 200m gyors - Selejtező
2017.07.25. - Női - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m gyors - Döntő 7.
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő 6.
Név: Jakabos Zsuzsanna
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 185/70
Sportklub: ANK Úszó Klub/Győri Úszó SE
Edző: Dr. Petrov Anatolij / Petrov Iván
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 200m vegyes - Elődöntő 12.
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
07.29. 09:30
22.
07.28. 09:30
5. 6.
Név: Joó Sára
Sportklub: Érd
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.26. - Női - Egyéni - 50m hát - Selejtező 33.
Név: Kalmár Ákos
Sportklub: Bajai Spartacus
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Egyéni - 400m gyors - Selejtező 22.
Név: Kapás Boglárka
Szül. idő: 1993
Magasság/testsúly: 168/54
Sportklub: BVSC/UTE
Edző: Nagy Péter /Wirth Balázs / Kovácshegyi Ferenc
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 400m gyors - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő 5.
2017.07.24. - Női - Egyéni - 1500m gyors - Selejtező
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő 6.
07.28. 09:30
6. 8. 6.
07.28. 09:30
6. 21.
Név: Kenderesi Tamás
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 186/74
Sportklub: Pécsi SN Zrt.
Edző: Tari Imre
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
Név: Késely Ajna
Szül. idő: 2001
Magasság/testsúly: 162/54
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Turi György
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 400m gyors - Selejtező
2017.07.23. - Női - Egyéni - 400m gyors - Döntő 6.
2017.07.24. - Női - Egyéni - 1500m gyors - Selejtező
2017.07.25. - Női - Egyéni - 1500m gyors - Döntő 8.
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő 6.
Név: Kozma Dominik
Szül. idő: 1991
Magasság/testsúly: 193/90
Sportklub: Kőbánya SE/MTK 
Edző: Turi György /T óth Ramon
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Selejtező
2017.07.24. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Elődöntő
2017.07.25. - Férfi - Egyéni - 200m gyors - Döntő 6.
2017.07.26. - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Selejtező 21.
07.28. 09:30
07.28. 09:30
9.
Név: Lobanovszkij Maxim
Sportklub: Győri Úszó SE
Név: Milák Kristóf
Szül. idő: 2000
Sportklub: Érdi Úszósport Kft.
Név: Molnár Flóra
Szül. idő: 1998
Magasság/testsúly: 175/65
Sportklub: Délzalai Vízmű SE
Edző: Polgár Sándor
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező 9.
Név: Németh Nándor
Szül. idő: 1991
Sportklub: Egri Úszó Klub
Edző: Plagányi Zsolt
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Férfi - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező
Név: Rasovszky Kristóf
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 190/84
Sportklub: Balaton Úszó Klub
Edző: Epres Imre / Szokolai László
Név: Sebestyén Dalma
Szül. idő: 1997
Magasság/testsúly: 179/67
Sportklub: Hullám 91 Úszó Egyesület
Edző: Gremsperger Zsuzsanna / Sárdi Ákos
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.27. - Női - Egyéni - 200m mell - Selejtező 22.
07.30. 09:30
9. 7.
07.29. 09:30
25.
Név: Sós Dániel
Sportklub: Vasas SC
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.26. - Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Selejtező 22.
Név: Szilágyi Liliána
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 176/63
Sportklub: Florida Gators
Edző: Gyenes András / Kovács László / Szilágyi Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Egyéni - 100m pillangó - Elődöntő 9.
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Selejtező
2017.07.26. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Elődöntő
2017.07.26. - Vegyes - Csapat - 4x100m vegyes váltó - Selejtező
2017.07.27. - Női - Egyéni - 200m pillangó - Döntő 7.
Név: Sztankovics Anna
Szül. idő: 1996
Magasság/testsúly: 178/63
Sportklub: Jövő SC/UTE
Edző: Perjámosi Katalin / Magyarovits Zoltán / Széles Sándor / Wirth Balázs / Kovácshegyi Ferenc
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.24. - Női - Egyéni - 100m mell - Selejtező 25.
07.28. 17:30
9.
Név: Takács Krisztián
Szül. idő: 1985
Magasság/testsúly: 186/85
Sportklub: Dunaferr SE/Győri Úszó SE
Edző: Kovács József / Berzlánovics Éva / Petrov Iván
Név: Telegdy Ádám
Szül. idő: 1995
Magasság/testsúly: 194/78
Sportklub: Kőbánya SC
Edző: Turi György / Güttler Károly
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező
2017.07.27. - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő 9.
Név: Verrasztó Dávid
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 180/78
Sportklub: Jövő SC
Edző: Széles Sándor / Molnár Ákos / Verrasztó Zoltán
07.29. 09:30
9. 23. 6.
Név: Verrasztó Evelyn
Szül. idő: 1989
Magasság/testsúly: 173/62
Sportklub: Csik Ferenc DSE/Jövő SC
Edző: Széles Sándor/Verrasztó Zoltán
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.23. - Női - Csapat - 4x100m gyorsváltó - Selejtező 9.
2017.07.25. - Női - Egyéni - 200m gyors - Selejtező 23.
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
2017.07.27. - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő 6.

Magyar események
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 800m gyors - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 200m hát - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 100m pillangó - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 50m pillangó - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Csapat - 4x200m gyorsváltó (a csapat összetétele nem végleges) - Selejtező
07.28. 09:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 50m gyors - Selejtező
Programok
  • Műugrás
  • Nyíltvízi úszás
  • Óriás toronyugrás
  • Szinkronúszás
  • Úszás
  • Vízilabda - Férfi
  • Vízilabda - Női
  • 17. nap
  • 16. nap
  • 15. nap
  • 14. nap
  • 13. nap
  • 12. nap
  • 11. nap
  • 10. nap
  • 9. nap
  • 8. nap
  • 7. nap
  • 6. nap
  • 5. nap
  • 4. nap
  • 3. nap
  • 2. nap
  • 1. nap
07.27. 09:30
Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 09:51
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:10
Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:28
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 10:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - ESP - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 10:48
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Selejtező
Duna Aréna
07.27. 12:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - JPN - KAZ - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 13:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - MNE - RUS - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 15:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - AUS - ITA - Helyosztó
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.27. 17:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 100m gyors - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:30
Úszás - Női - Egyéni - 50m hát - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:30
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m vegyes - Döntő
Duna Aréna
07.27. 17:41
Úszás - Női - Egyéni - 100m gyors - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:14
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:34
Úszás - Női - Egyéni - 200m pillangó - Döntő
Duna Aréna
07.27. 18:50
Úszás - Női - Egyéni - 200m mell - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 18:57
Úszás - Férfi - Egyéni - 200m hát - Elődöntő
Duna Aréna
07.27. 19:16
Úszás - Női - Csapat - 4x200m gyorsváltó - Döntő
Duna Aréna
07.27. 22:00
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - SRB - CRO - Elődöntő
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.