Név: Bóta Botond
Szül. idő: 1995
Sportklub: Toronymagas Műugró SE
Edző: Cserba Brigitta
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.14. - Férfi - Egyéni - Műugrás (1m) - Selejtező 44.
2017.07.19. - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Selejtező 51.
Név: Fazekas-Gondos Flóra
Szül. idő: 1992
Sportklub: Rugóláb LSE
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.17. - Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Selejtező 17.
Név: Kormos Villő
Szül. idő: 1988
Magasság/testsúly: 170/60
Sportklub: Rugóláb LSE
Edző: Haász Katalin
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.17. - Női - Páros - Szinkron műugrás (3m) - Selejtező 17.
2017.07.18. - Női - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező 28.
Név: Ligárt Ábel
Sportklub: HUVK
Versenyek dátuma, eredménye:
2017.07.14. - Férfi - Egyéni - Műugrás (1m) - Selejtező 49.
2017.07.19. - Férfi - Egyéni - Műugrás (3m) - Selejtező 54.
Név: Somhegyi Krisztián
Sportklub: Rugóláb LSE

Magyar események
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 25km - Döntő
07.21. 10:00
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező
07.21. 15:30
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Elődöntő
07.22. 17:00
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Döntő
Programok
  • Műugrás
  • Nyíltvízi úszás
  • Óriás toronyugrás
  • Szinkronúszás
  • Úszás
  • Vízilabda - Férfi
  • Vízilabda - Női
  • 1. nap
  • 2. nap
  • 3. nap
  • 4. nap
  • 5. nap
  • 6. nap
  • 7. nap
  • 8. nap
  • 9. nap
  • 10. nap
  • 11. nap
  • 12. nap
  • 13. nap
  • 14. nap
  • 15. nap
  • 16. nap
  • 17. nap
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Férfi - Egyéni - 25km - Döntő
Balatonfüred
07.21. 08:30
Nyíltvízi úszás - Női - Egyéni - 25km - Döntő
Balatonfüred
07.21. 09:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - ESP - RSA - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 10:00
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Selejtező
Duna Aréna
07.21. 10:50
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - SRB - GRE - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 11:00
Szinkronúszás - Női - Csapat - Szabad gyakorlat - Döntő
Városligeti-tó
07.21. 12:10
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - USA - RUS - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 13:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - JPN - CRO - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 15:30
Műugrás - Férfi - Egyéni - Toronyugrás (10m) - Elődöntő
Duna Aréna
07.21. 17:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - BRA - CAN - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 18:30
Műugrás - Női - Egyéni - Műugrás (3m) - Döntő
Duna Aréna
07.21. 18:50
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - MNE - KAZ - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
07.21. 19:00
Szinkronúszás - Vegyes - Páros - Szabad gyakorlat - Selejtező
Városligeti-tó
07.21. 21:30
Vízilabda - Férfi - Férfi - Csapat - AUS - ITA - Csoportmérkőzés
Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.